Jugar a tennis a un nivell alt també requereix una pista de tennis de gran nivell.
Un rebot de bola excel·lent i consistent en combinació amb una bona adherència i capacitat de lliscament per a l'atleta són algunes de les característiques que ha de complir el sòl. Com que els jugadors de tennis d’aquest nivell sovint es troben a la superfície, l’herba artificial s’ha de sentir còmoda per al jugador amb un risc mínim de ferides. Per satisfer les necessitats d’aquests esports.
| Alçada de pila | 10mm |
| Color | Verd |
| Mesurador | 3/16 polzades |
| puntada | 240 / m |
| Densitat | 50400 |
| Paquet | paquet de rotllo |
| Amplada del rotllo | 2m / 4m |
| Longitud del rotllo | 25m |


P: sou fabricant o empresa comercial?
R: Som un fabricant especialitzat en gespa artificial, produïm la matèria primera per nosaltres mateixos i els nostres productes són populars a tot el món.
P: Què hi ha de la qualitat dels seus productes?
R: Els nostres productes van passar la prova anti-UV de 3000h, la prova RoHS, la prova de desgast de 5000 vegades i la prova de retard de flama.
P: Ordre de quantitat mínima?
A: 500 metres quadrats.
P: Què hi ha del temps de lliurament?
R: La mostra necessita 30 dies, la producció en massa necessita 20 dies.
P: Quants tipus de gespa de gespa de plàstic podeu proporcionar?
R: Podem proporcionar herba artificial per a jardineria, esports i rajoles de gespa.
P: Quin és el vostre port FOB?
A: port de Xangai.
Etiquetes populars: herba artificial de gespa, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, majorista, preu, cost














