Amb una àmplia varietat d'estils, colors i superfícies per escollir, JiangSen sintetitzant el verd pot crear l'escenari perfecte per practicar el vostre joc. Aquestes no són les típiques catifes de mini golf. Aquestes superfícies sintètiques estan dissenyades específicament per al jugador seriós. Amb una varietat d'estils i pilars, l'herba artificial de JiangSen pot simular una varietat de condicions i situacions de la vida real que trobareu en qualsevol curs del món.
| Color | verd |
| Alçada de la pila | 10 mm |
| Velocitat de puntada | 300 punts de sutura / m |
| Calibre | 3/8 de polzada |
| Densitat | 63000 |
| Paquet | Paquet de rotlles |
| Amplada del rol | 2m / 4m |
| Longitud del rodet | 25m |









P: ¿És vostè un fabricant o empresa comercial?
A: Som fabricants especialitzats en herba artificial, produïm la matèria primera per nosaltres mateixos i els nostres productes són populars a tot el món.
P: Què us sembla la qualitat dels vostres productes?
R: Els nostres productes van superar la prova anti-UV 3000h, la prova de RoHS, la prova de 5000 vegades de desgast i la prova de retardant de flama.
P: Ordre de quantitat mínima?
A: 500 metres quadrats.
P: Què passa amb el temps de lliurament?
A: Exemple necessita 30 dies, la producció en massa necessita 20 dies.
P: Quants tipus d'herba artificial pot proporcionar?
R: Podem subministrar verdures sintètiques, herba artificial per paisatgisme, esports i teules de gespa.
P: Quin és el vostre port FOB?
A: port de Xangai.
Etiquetes populars: posada sintètica green, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, venda a l'engròs, preu, cost














