Els costos d’instal·lació i manteniment del green green putting green per al camp de golf són molt alts. Davant de les restriccions d'aigua i de l'actitud general de les persones per ser més respectuoses amb el medi ambient, els operadors del camp de golf busquen alternatives. Uniu-vos-ho amb la voluntat de la gent de jugar durant tot l'any i podeu veure per què les solucions de gespa sintètica estan guanyant popularitat amb els camps de golf.
| Alçada de pila | 10mm / 15mm |
| Color | verd |
| Taxa de punt | 300 punts / m |
| Mesurador | 3/16 |
| Densitat | 63000 |
| Paquet | Enrotllar el paquet |
| Amplada del rotllo | 2m / 4m |
| Longitud del rotllo | 25m |





P: sou fabricant o empresa comercial?
R: Som un fabricant especialitzat en gespa artificial, produïm la matèria primera per nosaltres mateixos i els nostres productes són populars a tot el món.
P: Què hi ha de la qualitat dels seus productes?
R: Els nostres productes van passar la prova anti-UV de 3000h, la prova RoHS, la prova de desgast de 5000 vegades i la prova de retard de flama.
P: Ordre de quantitat mínima?
A: 500 metres quadrats.
P: Què hi ha del temps de lliurament?
R: La mostra necessita 30 dies, la producció en massa necessita 20 dies.
P: Quants tipus de gespa artificial podeu proporcionar?
R: Podem proporcionar gespa artificial per a jardineria, posar rajoles verdes i de gespa.
P: Quin és el vostre port FOB?
A: port de Xangai.
Etiquetes populars: posar verd, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, majorista, preu, cost














