El futbol, l'esport més popular del món, ara es juga en gespes avançades de gespa artificial produïdes per la gespa sintètica JiangSen, la veritable revolució ha estat transformar les bols de pols i els fangs on generacions de nens van aprendre les seves habilitats de futbol en un alt rendiment, molt utilitzat estadis esportius.
| Alçada de pila | 50 mm |
| Color | verd |
| Mesurador | 5/8 polzades |
| Puntada | 160 / m |
| Densitat | 10080 |
| Paquet | Enrotllar el paquet |
| Amplada del rotllo | 2m / 4m |
| Longitud del rotllo | 25m |



P: sou fabricant o empresa comercial?
R: Som un fabricant especialitzat en gespa artificial, produïm la matèria primera per nosaltres mateixos i els nostres productes són populars a tot el món.
P: Què hi ha de la qualitat dels seus productes?
R: Els nostres productes van passar la prova anti-UV de 3000h, la prova RoHS, la prova de desgast de 5000 vegades i la prova de retard de flama.
P: Ordre de quantitat mínima?
A: 500 metres quadrats.
P: Què hi ha del temps de lliurament?
R: La mostra necessita 30 dies, la producció en massa necessita 20 dies.
P: Quants tipus de gespa artificial podeu proporcionar?
R: Podem proporcionar gespa sintètica per a jardineria, esports i rajoles de gespa.
P: Quin és el vostre port FOB?
A: port de Xangai.
Etiquetes populars: gespa sintètica de gespa, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, majorista, preu, cost














