Vols millorar el teu joc de golf des de la comoditat de casa teva? La millor manera de millorar el joc de golf és fer servir gespa sintètica, i quina millor manera de fer això que instal·lar el vostre propi green de golf? El gespa sintètic es fa popular i és fàcil veure per què. La instal·lació de verdures de gespa sintètica proporciona als jugadors una forma pràctica de practicar i una addició divertida a qualsevol casa que els amics i els veïns els encantaran.
| Color | verd |
| Alçada de pila | 10mm / 15mm |
| Mesurador | 3/16 |
| Taxa de punt | 300 punts / m |
| Densitat | 63.000 gespes / m² |
| Paquet | Enrotllar el paquet |
| Amplada del rotllo | 2m / 4m |
| Longitud del rotllo | 25m |







P: sou fabricant o empresa comercial?
R: Som un fabricant especialitzat en gespa artificial, produïm la matèria primera per nosaltres mateixos i els nostres productes són populars a tot el món.
P: Què hi ha de la qualitat dels seus productes?
R: Els nostres productes van passar la prova anti-UV de 3000h, la prova RoHS, la prova de desgast de 5000 vegades i la prova de retard de flama.
P: Ordre de quantitat mínima?
A: 500 metres quadrats.
P: Què hi ha del temps de lliurament?
R: La mostra necessita 30 dies, la producció en massa necessita 20 dies.
P: Quants tipus de gespa artificial podeu proporcionar?
R: Podem proporcionar herba artificial per a jardineria, gespa sintètica i gespa.
P: Quin és el vostre port FOB?
A: port de Xangai.
Etiquetes populars: gespa sintètica, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, majorista, preu, cost














