
![]() Herba artificial de futbol El futbol es veu i juga a tots els racons del món. però el desgast de la coberta de gespa real és un gran repte per als jugadors de futbol, sobretot a les zones exposades a condicions meteorològiques difícils. Per tant, la gespa artificial de futbol és ben rebuda per molts clubs i jugadors |
| Color | Verd fosc i verd clar |
| Alçada de pila | 50 mm |
| Mesurador | 5/8 de polzada |
| Taxa de punt | 160 punts / m |
| Densitat | 10080 gespes / m² |
| Paquet | Enrotllar el paquet |
| Amplada del rotllo | 2m / 4m |
| Longitud del rotllo | 25 mm |








P: sou fabricant o empresa comercial?
R: Som un fabricant especialitzat en gespa artificial, produïm la matèria primera per nosaltres mateixos i els nostres productes són populars a tot el món.
P: Què hi ha de la qualitat dels seus productes?
R: Els nostres productes van passar la prova anti-UV de 3000h, prova RoHS, prova de desgast de 50000 vegades i prova de retard de flama.
P: Ordre de quantitat mínima?
A: 500 metres quadrats.
P: Què hi ha del temps de lliurament?
R: La mostra necessita 30 dies, la producció en massa necessita 20 dies.
P: Quants tipus de gespa artificial podeu proporcionar?
R: Podem proporcionar herba artificial per a jardineria, gespa artificial de futbol i altres esports, rajoles de gespa.
P: Quin és el vostre port FOB?
A: port de Xangai.
Etiquetes populars: gespa artificial de futbol, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, majorista, preu, cost















